Збірна Бразилії розбиває мрії Колумбії про півфінал

00:55, 5 липня 2014

Для збірної Колумбії цей матч ще до завершення набув статусу історичного - вперше колумбійська національна команда пробилася у чвертьфінал мундіалю.

Одразу ж після початку гри збірна Бразилії перехопила ініціативу і почала атакувати ворота суперників. Результат не змусив себе довго чекати - Тіаго Сілва на 7 хвилині поєдинку забив з подачі з кутового від Неймара - 1:0.

У першому таймі команди показали вболівальникам видовищний і багатий на моменти футбол з комбінаціями, перехопленнями, фінтами і прострілами. Контроль над ситуацією тримала збірна Бразилії, хоча й у колумбійців були гольові моменти.

Після перерви суперники й не думали збавляти темп: бразильці багато атакували і значно переважали колумбійців за кількістю ударів у створ. Господарі поля майже не давали можливості гостям розвинути власну гру.

Гравці з обох сторін багато порушували правила. На 69 хвилині Бразилія заробляє штрафний - Давід Луїс точним і сильним ударом подвоює перевагу своєї збірної - 2:0.

Колумбійська збірна повертає надію своїм вболівальникам після пенальті у чудовому виконанні Хамеса Родрігеса, який на 78 хвилині забиває свій черговий гол на мундіалі в Бразилії - 2:1.

На останніх хвилинах під час бортьби за м'яч лідер бразильців Неймар отримує удар в спину від колумбійця Суньїги і був змушений покинути поле на ношах.

Попри величезний ентузіазм та міцний характер казка мундіалю для колумбійської збірної завершилася на етапі чвертьфіналу. Бразилію ж у півфіналі вже чекає збірна Німеччини.