Збірна Бразилії здобуває першу перемогу на ЧС-2014

00:58, 13 червня 2014

Справжні бразильські пристрасті вирували на стадіоні «Корінтіанс» у Сан-Паулу, де збірні Бразилії та Хорватії зіграли перший матч чемпіонату світу. Динамічні передачі, гострі атаки, постійна зміна переваги тримали у напруженні вболівальників усього світу майже до останніх хвилин матчу.

Бразильці, як господарі поля, із 60-тисячною групою підтримки на трибунах, розпочали доволі впевнено. Тим неочікуванішою стала контратака хорватів, яку намагався зупинити гравець бразильської збірної Марсело, зрізавши м'яч у власні ворота. На 11 хвилині матчу завдяки автоголу бразильця збірна Хорватії почала вести 1:0.

Багатотисячній групі підтримки збірної Бразилії не довелося довго сумувати. Уже на 20 хвилині матчу головна зірка збірної Бразилії, Неймар, елегантно відправляє низом м'яч у ворота суперника, який відбивається від штанги і зрівнює рахунок. На перерву команди вирушили з рахунком 1:1.

Бразильці були більш впевненими в атаках, але й хорвати не поступалися за гостротою моментів, забезпечуючи також хороший захист. Бразильські гравці більше володіли м'ячем, однак за кількістю гольових моментів не надто відірвались від хорватської збірної.

Вирватись вперед господарям поля вдалося на 71 хвилині заявдяки вдало реалізованому пенальті від Неймара. Рішення японського арбітра щодо пенальті на користь Бразилії викликало певний подив, однак хорватський гравець Ловрен таки притримував Фреда за плече, за що й отримав жовту картку.

У напруженій боротьбі на останніх хвилинах матчу хорвати мали кілька шансів зрівняти рахунок. Проте фінальну крапку у поєдинку вдалося поставити господарям - під час контратаки хорватів на 91 хвилині матчу бразильці перехоплюють м'яч і майже з місця пробиває Оскар - 3:1.

Збірна Бразилії розпочинає домашній турнір із впевненої перемоги над рівним суперником.