Збірна Франції вирвала перемогу в Ірландії і вийшла до чвертьфіналу Євро-2016

Матч закінчився з рахунком 2:1

18:03, 26 червня 2016

Збірна Франції здобула перемогу над збірною Ірландії та вийшла до чвертьфіналу Євро-2016

Французи пропустили від ірландців вже на другій хвилині. Арбітр призначив пенальті у ворота французів після того, як Поль Погба у своєму штрафному майданчику збив Шейна Лонга. Одинадцятиметровий реалізував Роббі Бреді.

Однак у другому таймі французам завдяки двом влучним ударам Грізманна вдалося спочатку відігратися, а потім вирвати перемогу. На 58-й хвилині Дімітрі Пайє передачею відправив у прорив по правому флангу Бакарі Санья, а той зробив точну подачу в центр штрафного на голову Антуана Грізманна, який зрівняв рахунок.

Через три хвилини Грізманн, скориставшись передачею головою від Олів'є Жиру, без опору точно пробив у кут воріт Даррена Рендольфа - 2:1.

Шанси Ірландії врятувати матч скоротилися до мінімуму на 66-й хвилині, коли Шейн Даффі отримав червону картку за фол останньої надії на Грізманні. У час, що залишився французи домінували на футбольному полі і кілька разів могли забити третій м'яч, але втрачали свої можливості.

Тепер підопічні Дідьє Дешама чекають переможця пари Англія-Ісландія, який стане її суперником в наступному раунді.