Збірна Голландії перемогла Мексику в матчі 1/8 фіналу ЧС-2014

21:20, 29 червня 2014

Футболісти збірної Голландії обіграли команду Мексики в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу в Бразилії.

Зустріч в неділю, 29 червня, закінчилася з рахунком 1:2 (0:0). На 48-й хвилині у рахунку повели мексиканці – гол забив Джованні Дос Сантос.

На 88-й хвилині рахунок зрівняв Уеслі Снайдер. У додатковому часі голландці отримали право пробити пенальті і Клас-Ян Хунтелаар вивів «помаранчевих» вперед.

Суперник команди Луї ван Гала по чвертьфіналу визначиться у другому недільному матчі – між Коста-Рікою та Грецією.

Відзначимо, що ця гра проходила в умовах безпрецедентної спеки. Як повідомило ВВС, представники ФІФА зафіксували підняття температури на стадіоні «Кастелана» до 38,8 градуса за Цельсієм. Як відомо, за рекомендацією ФІФА, при перевищенні 32-градусної позначки головний суддя матчу може призупинити гру на 30й і 75й хвилині матчу, щоб футболісти мали можливість освіжитися.