Збірна Індонезії з карате у Львові готується до Азійських ігор

27 липня

Збірна Індонезії з карате у Львові готується до Азійських ігор, господарями яких вона буде наприкінці серпня. Поруч вправляються українські спортсмени і гості з Чилі, Грузії, Македонії та Білорусі.

Два роки тому наставник національної команди України Антон Нікулін працював коучем у збірній Індонезії. Тепер прийняв каратистів із Азії у тренувальному таборі на львівській землі.

Головний тренер збірної Індонезії з карате Мохамед Касем зазначив: «Українська команда зараз дуже сильна. Має хороших атлетів світового рівня. Заняття з ними дуже корисні для моєї збірної. Тут вивчаємо нові тактики, техніки, нові вправи».

Атлети вправляються по два рази на день. Кожне тренування проводить інший фахівець. Тренер збірної України з карате Ігор Богдан розповідає: «Ранкове тренування більше спрямоване на моторику, на швидкість, на відпрацювання координаційних моментів. А вечірнє – це вже більше тактико-технічна підготовка, швидкісно-силова робота».

Серед учасників табору – український каратист Роберт Широян, володар ліцензії на Юнацьку Олімпіаду у Буенос-Айресі. На «іграх п’яти кілець» його спорт представлять уперше. Хлопець каже: «У різних країнах – різні школи і роблять акценти на різні речі. У мене будуть суперники зі всього світу. У них, припустимо, найбільше роботи йде на швидкість, на прямолінійні атаки».

Але найбільш цінними Роберт усе ж вважає спаринги зі своїми співвітчизниками. Говорить: «Хочу виділити з України спортсменів: Горуну, Чеботаря, Філіповича. З ними дуже цікаво. Вони найкращі в країні».

Таборуватимуть каратисти у Львові до 31 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
УПЦ МП пригрозила «мирною громадянською непокорою» після надання автокефалії УПЦ
У рейсовому автобусі українець намагався ввезти з Польщі майже 80 кг макової соломки
Від Порошенка до Петриненка
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»