Збірна Коста-Рики з футболу вперше в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу

08:01, 30 червня 2014

У ніч з неділі на понелок, 30 червня збірна Коста-Рики з футболу у серії післяматчевих пенальті перемогла команду Греції у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з рахунком 1:1 (5:3).

Основний і додатковий час матчу, який пройшов на стадіоні «Пернамбуко» в Ресіфі, завершився в нічию. У серії пенальті костариканці виграли з рахунком 5:3.

Костариканці були близькі до успіху ще в основний час. Переможний для них рахунок, що став таким після голу Брайана Руїса на 52-й хвилині, тримався до кінця другого тайму. Однак грецький форвард Сократіс Папастатопулос у додатковий час забив м'яч у відповідь. Коста-Ріка з 66-ї хвилини грала в меншості – червону картку отримав Оскар Дуарте.

Для команди Хорхе Луїса Пінто вихід до чвертьфіналу світової першості є найкращим досягненням в історії. Раніше на Чемпіонаті Світу 1990 року в Італії костариканці дійшли до 1/8 фіналу.

Нагадаємо, за вихід у півфінал турніру команда Коста-Рики змагатиметься зі збірною Нідерландів, яка раніше обіграла мексиканців з рахунком 2:1.