Збірна Нідерландів в серії пенальті перемагає Коста-Ріку

01:52, 6 липня 2014

У матчі 1/4 фіналу ЧС-2014 у Бразилії збірна Коста-Ріки у серії пенальті поступилася голландській команді.

У першому таймі команди не поспішали форсувати події - м'яч, здебільшого, зосереджувався у центрі поля. Голландці контролювали гру, час від часу проводячи атаки. На перерву команди вирушили зі сухим рахунком на табло.

Після перерви костаріканці почали діяти більш активніше та агресивніше, особливо у відповідях на гострі атаки нідерландців. Оборона Коста-Ріки діяла напрочуд злагоджено та спокійно. Таким чином суперники вийшли у додатковий час.

В овертаймі здавалося, що ворота Наваса ніби заворожили - голландці мали стовідсоткові гольові моменти і щоразу влучали або в перекладину, або в стійку. Команди не змогли визначити переможця в основний час, тому все вирішила серія пенальті, в якій перемогли Нідерланди 5:4.

До слова, виступ у чвертьфіналі бразильського мундіалю - це наразі найвище досягнення костаріканської збірної, яке лише вчетверте у своїй історії пробилася на чемпіонат світу.