Збірна Німеччини втрачає очки у матчі з Ганою

23:52, 21 червня 2014

Перед матчем очевидним фаворитом цієї зустрічі називали збірну Німеччини, однак на ділі все виявилося не так просто.

Перша третина матчу минула зі сухим рахунком на табло і без особливих моментів. Гана намагалася взяти ворота німців сильними дальніми прострілами, однак Мануель Нойер вдало відбивав атаки від своїх воріт. Також чудовими сейвами відзначився голкіпер збірної Гани.

Під кінець тайму стало дещо гарячіше, коли німці вже активніше взялися за штурм ганських воріт. У відповідь ганці теж створили кілька небезпечних моментів біля воріт Нойера.

Другий тайм справжнім святом для вболівальників, адже дозиметр небезпечних моментів по обидва боки поля просто зашкалював. На 51 хвилині відкрив рахунок Маріо Гьотце, який пробив головою за кілька метрів від воріт Гани.

Німці не довго насолоджувалися перевагою - вже на 54 хвилині забиває Андре Айю. Ганець відправив м'яч з другого поверху, не залишивши жодних шансів для Нойера.

Неймовірно, але вже за 10 хвилин Гана подвоює рахунок. Німці помилилися в обороні, що дозволило ганському нападнику Гьяну прорватися вперед і забити у ворота німців.

На 70 хвилині Йоахім Льов випускає на поле Мірослава Клозе. Ця заміна принесла результат вже за кілька хвилин - легендарний Міро зрівнює рахунок - 2:2.

До фінального свистка м'яч майже не затримувався в центрі поля, суперники очевидно змагалися лише на перемогу. У видовищному та напруженому матчі команди, які грали ні рівні, справедливо розходяться з нічиєю.