Збірна Польщі стала чемпіоном світу з волейболу

09:46, 22 вересня 2014

Чемпіонат світу з волейболу завершився тріумфом збірної Польщі . Полякам було вдвічі приємніше домогтися такого успіху перед домашньою публікою, адже чемпіонат відбувався у Польщі із фантастичною підтримки вболівальників, пише XSPORT.

У фінальному матчі Польща обіграла Бразилію, яка вигравала три попередніх чемпіонати. Програвши перший сет 18:25, поляки зуміли взяти другу партію - 25:22, а потім зуміли буквально видряпати перемогу в третьому сеті - 25:23.

В середині четвертої партії бразильцям вдалося відірватися від поляків на кілька очок. Але команда, яку несамовито підтримували тисячі «червоно-білих» вболівальників, наздогнала суперника, а потім змогла вийти вперед. Таким чином бірна Польщі стає чемпіоном світу через 40 років.

Нагадаємо, що під час чемпіонату світу з волейболу сталося кілька інцидентів, які стосувалися України. Зокрема під час церемонії відкриття мундіалю місцеві фанати освистали збірну Росії через агресію щодо України. А за кілька днів до закінчення першості лідер збірної Росії плюнув у польського вболівальника через слова «Віддайте Крим!».