Збірна Словаччини завдала першої поразки Росії на Євро-2016

17:50, 15 червня 2016

У групі В на Євро-2016 збірна Словаччини перемогла Росію із рахунком 1:2.

У першому таймі російська збірна більше контролювала м'яч, однак грала доволі обережно. Рахунок зустрічі відкрила команда Словаччини на 32 хв зустрічі. Владімір Вайсс після діагональної передачі Марека Гамшика обіграв двох захисників збірної Росії і влучно пробив повз Ігоря Акінфєєва - 0:1.

Другий гол зустрічі у свій актив записав лідер словацької збірної, нападник «Наполі» Марек Гамшик. Форвард вдало прийняв пас з кутового і забив у дальню штангу - 0:2.

У другому таймі збірна Словаччини намагалися втримати перевагу у два м'ячі і підопічним Яна Козака це вдавалося до 80 хв зустрічі, коли Денис Глушаков забив головою після подачі із лівого флангу - 1:2.

До завершення зустрічі підопічні Лєоніда Слуцкого постійно пресингували суперника і створили достатньо небезпечних моментів біля воріт збірної Словаччини, аби награти на нічию, однак словаки зуміли зберегти переможний рахунок за своєю збірною.

Нагадаємо, у першому матчі групового етапу Євро-2016 Росія вирвала нічию в Англії (1:1), а Словаччина поступилась Уельсу (2:1).