Збірна Угорщини сенсаційно перемогла Австрію на Євро-2016

21:11, 14 червня 2016

Перша зустріч суперників у групі F на Євро-2016 завершилась маленькою сенсацією - збірна Угорщини несподівано перемогла команду Австрії з рахунком 2:0.

На 62-й хв зустрічі рахунок у матчі відкрив нападник Адам Салаї, а на 87-ій хв відзначився півзахисник Золтан Штібер.

Варто додати, що зі середини другого тайму збірна Австрії грала у меншості - на 66-й хвилині з другою жовтою карткою поле покинув гравець київського Динамо Александр Драгович.

До слова, воротар збірної Угорщини Габор Кірай, вийшовши на матч в основному складі, став найстаршим гравцем в історії чемпіонатів Європи. 40-річний голкіпер перевершив рекорд, який раніше належав німцеві Лотару Маттеусу, який виступав на Євро-2000 у ​​віці 39 років. Нове досягнення Габора Кірая становить 40 років і 74 дні.