Збірна України на останній секунді програла сербам чвертьфінал Євро-2016 з футзалу

21:35, 8 лютого 2016

Українська національна команда з футзалу завершила виступи на чемпіонаті Європи, поступившись у чвертьфінальному поєдинку збірній Сербії.

Українці пропустили від сербів вже на другій хвилині зустрічі, однак зуміли зрівняти рахунок на 24 хв завдяки голу львів'янина Миколи Грицини - 1:1.

Суперники до останніх секунд матчу втримували нічию, проте фортуна була на боці сербських спортсменів - за секунду до фінального свистка збірна України пропустила другий гол і покинула турнір.

Нагадаємо, що на Євро-2016 з футзалу у складі збірної України вирушили також троє гравців львівської Енергії - Сергій Коваль, Микола та Михайло Грицини.