Збірна України обіграла Туреччину і очолила групу у відборі на Чемпіонат світу у Росії

23:42, 2 вересня 2017

У суботу, 2 вересня, на ОСК «Металіст» збірна України приймала збірну Туреччини. Це був матч 7 туру відбору на Чемпіонат світу з футболу, який наступного року відбудеться у Росії.

Головні події у матчі відбулися ще у першому таймі. На 18 хв. відкрити рахунок вдалося Андрію Ярмоленко. Слід зазначити, що в момент прийому м’яча гравець збірної України перебував у положенні поза грою.

Другий гол було забито за декілька хвилин до перерви. Цього разу Андрій Ярмоленко відзначився з пасу Євгена Конопляники. Варто додати, що в момент пасу Євген Коноплянка повністю випустив м'яч за лінію воріт. Однак головний арбірт матчу іспанець Давід Фенандес Борбалан не помітив цього.

Після цієї перемоги збірна України очолила групу І. Сталося це завдяки дещо неочікуваній поразці збірної Ісландії фіннам, а матч між збірними Хорватії та Косово був перерваний через зливу, яка не дала провести гру.

До слова, зараз збірну Туреччини тренує колишній тренер донецького «Шахтаря» та російського «Зеніта» Мірча Луческу, який неодноразово піддавав критиці суддів.

До цього українці з турками у відборі на Мундіаль-2018 зіграли у Туреччині 6 жовтня 2016 року. Тоді збірна України вже на 27 хв. вела 0:2 у матчі, однак у підсумку втратила перемогу – 2:2.

Варто зазначити, у цьому матчі не обійшлося без ексцесів. Перед початком гри на поле вибігла оголена дівчина з Femen. На ній був напис «Erdogan killer» (Ердоган – вбивця). Таким чином активістка Анджеліна Діаш показала своє ставлення до президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана.

Попереду у «синьо-жовтих» виїзний поєдинок зі збірною Ісландії 5 вересня.