Збірна України переконливо перемогла Францію – 2:0

23:41, 15 листопада 2013

У першому раунді плей-оф збірна України переконливо перемогла збірну Франції з рахунком 2-0. Матч-відповідь відбудеться 19 листопада в Парижі.

Героєм зустрічі став Роман Зозуля. Він забив перший м’яч, а також заробив пенальті, яке реалізував Андрій Ярмоленко.

З перших хвилин зустрічі французи продемонстрували активний пресинг і намагались заволодіти ігровою ініціативою. На 5 хвилині зустрічі нападник гостей Олів'є Жиру пробив головою по воротах нашої збірної, але Андрій П’ятов  без проблем забрав м'яч. Небезпечним ударом по воротах збірної Франції одразу відповів наш форвард Андрій Ярмоленко. На 15-й хвилині наші захисники відбили разючий простріл з флангу від Франка Рібері.

У другій половині тайму «синьо-жовті» почали притискати суперника до своїх воріт та нав’язувати силову боротьбу. Зокрема, грубо грав захисник В'ячеслав Шевчук. Він отримав необов'язкову жовту картку, а хвилиною пізніше ледь не привіз «пенальті» у наші ворота.

Гол «влетів» у ворота Франції на 61-й хвилині. Едмар з центру штрафного відпасував на Романа Зозулю, і той впевнено відкрив рахунок 1:0. Одразу після голу, міг забивати Євген Коноплянка, але захисники заблокували удар.

З відповіддю французи не забарились. На 65-й хвилині півзахисник Самір Насрі вискочив на «побачення» з нашим кіпером, але П’ятов холоднокровно вичекав до моменту удару і забрав м'яч.

На 82-й хвилині Роман Зозуля заробив пенальті, який чітко реалізував Андрій Ярмоленко – 2:0, Україна попереду. На 90-й хвилині суддя вилучив Лорана Косельни і французи дограли матч в меншості. На останніх хвилинах арбітр вилучив Кучера.

Нагадаємо, що сьогоднішній матч Україна-Франція розпочався на НСК «Олімпійський» із гімну України у виконанні «Піккардійської терції» – для нашої національної збірної з футболу львівський гурт виступає наче талісман.

На матчі був присутній президент України Віктор Янукович.

Продовжиться протистояння між збірними вже 19 листопада на стадіоні «Стад де Франс» у Сен-Дені.