Збірна України перемогла Грузію у товариському матчі

23:28, 9 червня 2015

Збірна України з футболу здолала суперників з Грузії у товариському поєдинку, який завершився з рахунком 2:1.

У першому таймі команди розійшлися зі сухим рахунком на табло, не особливо потішивши вболівальників гострими моментами.

А ось вже на початку другої половини зустрічі грузини ледве не вразили ворота Дениса Бойка, однак згодом пропустили самі - на 57 хв свій дебютний гол за збірну України забив динамівець Артем Кравець. Ще через десять хвилин українці подвоїли свою перевагу - відзначився Євген Коноплянка.

Однак програючи 2:0 грузинська команда не поспішала вивішувати білий прапор і після низки замін зуміла нав'язати гру підопічним Михайла Фоменка. У результаті на 81 хв зустрічі збірна Грузії реалізувала один м'яч - 2:1.

Таким чином українська команда з переможним рахунком вирушає на наступний матч відбору до Євро-2016, в якому українці протистоятимуть збірній Люксембургу. Матч відбудеться 14 червня у Львові.