Збірна України перемогла росіянок у фіналі Кубка світу з фехтування

21:55, 1 листопада 2015

Українська жіноча збірна з фехтування на шаблях виграла етап Кубка світу, який 31 жовтня –1 листопада відбувся у французькому Орлеані. У фіналі командного турніру українки розгромили Росію з рахунком 45:33, повідомив XSport.

У фінальному поєдинку на поміст виходили Ольга Харлан, Олена Вороніна, Олена Кравацька і Галина Пундик.

Перед цим українки перемогли команди Казахстану (45:29), Китаю (45:40) та Італії (45:37).

Напередодні у фіналі особистого турніру Ольга Харлан зустрілася з росіянкою Яною Єгорян і програла – 8:15.

Нагадаємо, що на попередньому етапі Кубка світу в Каракасі (Венесуела) українки програли Росії у фіналі командної першості – 29:45.

Зазначимо, жіноча збірна України з шаблі візьме участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, які відбудуться в серпні 2016 року.