Збірна України програла другий матч на Євро-2016

Українці двічі пропустили від Північної Ірландії

20:37, 16 червня 2016

У другому матчі групового етапу Євро-2016 збірна України програла Північній Ірландії з рахунком 0:2.

У першому таймі українці хоча й мали кращі показники володіння м'ячем, однак не створили жодного реального моменту біля воріт Північної Ірландії. Гра для української збірної проти дебютанта чемпіонату Європи видалась важкою - збірна Північної Ірландії вдало пресингувала команду Михайла Фоменка і не давала багато простору для розвиток атак.

Підопічні Майкла О'Ніла відкрила рахунок на 49 хв зустрічі, коли захисник Гарет Маколі вдало замкнув подачу з лівого флангу - 0:1.

На 56 хв головний арбітр Павел Краловец вирішив призупинити матч через сильні опади дощу й граду і команди пішли у підтрибунне приміщення на кілька хвилин.

Збірна України до завершення зустрічі організувала кілька прострілів у штрафний майданчик суперника, однак жоден із них не завершився вдало. Натомість на останній хвилині зустрічі пропустила вдруге - забив Ніелл Макгінн.

Таким чином після двох ігор групового етапу Євро-2016 збірна України займає останнє місце у групі С, програвши Німеччині та Північній Ірландії. 21 червня українська команда зіграє проти збірної Польщі.