Збірна України програла другий матч поспіль на ЄвроБаскеті-2017

21:08, 2 вересня 2017

У другому матчі ЄвроБаскету-2017 збірна України зустрічалася з командою Італії.

Як і в попередній грі проти збірної Німеччини, українці виграли першу чверть 19:16, але на перерву пішли, поступаючись у рахунку у 10 очок – 33:43. Все завдяки Марко Белінеллі, який за другу чверть чотири рази влучно кинув з-за дуги, і допоміг італійцям зробити ривок 12:0.

Українці намагалася переламати хід зустрічі після перерви. Особливо до цього доклався Артем Пустовий. Але його 19 очок в цей час було замало для того, щоб наздогнати італійців. Хоча на початку четвертої чверті збірна України і скоротила відставання до 4 очок. Однак трьохочкові кидки принесли результат італійцям, які довели різницю у матчі знову до двозначної. У підсумку – 66:78, і друга поспіль поразка збірної України.

Варто зазначити, що з такою з різницею Збірна України програла і німцям, однак тоді був зафіксований рахунок 63:75.

Найкращими у складі українців стали Артем Пустовий, який набрав 21 очко, В’ячеслав Кравцов (11 очок) та Денис Лукашов (9 очок + 6 передач).

У той же час у італійців одразу чотири гравці набрали понад 10 очок. На рахунку Марко Белінеллі – 26 очок.

Наступний матч на ЄвроБаскеті збірна України зіграє у неділю, 3 вересня, зі збірною Грузії, яка у паралельному матчі поступилися німцям 57:67.