Збірна України у Львові перемогла збірну Австрії: 2-1

22:53, 15 листопада 2011

15 листопада у Львові в товариському матчі між збірними України та Австрії жовто-блакитні переграли суперників. Матч закінчився з рахунком 2-1 на користь українців.

Перший гол у матчі, що водночас став першим голом на новозбудованій «Арені-Львів», на 18-й хвилині забив нападник збірної України та гравець київського «Динамо» Артем Мілевський.

На 17-й хвилині матчу Андрій Ярмоленко перевів гру на лівий фланг, де Євген Коноплянка з Олександром Алієвим провели м’яч по бровці поля і зробили пас у воротарський майданчик, де його прийняв Артем Мілевський і розстріляв ворота Алмера.

У другому таймі австрійці відновили паритет. На 71-й хвилині Фухс прорвався на правому фланзі і подав на дальню стійку. Арнаутовіч головою забив м’яч у дальній кут воріт Диканя.

На 81-й хвилині Олександр Кучер отримав жовту картку за розбірки з Арнаутовічем, однак Олександрові цього виявилось замало і він вдарив по обличчю австрійця, отримавши в результаті червону картку.

Вже у додатковий час, на 92-й хвилині, другий гол у ворота збірної Австрії забив Марко Девіч.

Матч у Львові, згідно з повідомленням диктора на стадіоні, відвідало 31879 глядачів.

Додамо, що у Львові впродовж усього матчу йшов сніг, однак це не налякало вболівальників. Вони активно підтримували футболістів і кілька разів розгорнули величезну символічну футболку з написом «Віримо!».

Текстова онлайн-трансляція матчу на сайті Футбол 24.

Нагадаємо, що останній товариський матч українці зіграли 11 листопада зі збірною Німеччини. Матч закінчився з рахунком 3:3.