Збірна України вийшла в плей-оф ЄвроБаскет-2017

22:19, 6 вересня 2017

Попри невдалий старт на чемпіонаті, а також на розгром від Литви, українці зуміли пройти у наступний раунд ЄвроБаскет-2017. Правда в цьому їм посприяли італійці, які в останньому матчі перемогли грузинів. Тож виходячи на матч проти збірної Ізраїлю, українці знали, що перемога дасть їм путівку у плей-оф. Треба було тільки перемогти.

Однак старт матчу виявився не надто вдалим для українців. Саме ізраїльтяни краще розпочали гру, вийшовши вперед 0:5.

Саме п’ятиочкова перевага ізраїльтян довший час зберігалась у першій чверті. Аж поки Липовий, Конєв та Пустовий не вивели збірну Україну вперед вдалими діями під кінець десятихвилинки. Тож стартова чверть закінчилася за незначної переваги «синьо-жовтих» 19:16. Однак з цього часу українці лише збільшували свою перевагу.

16:2 за половину другої десятихвилинки змусили тренера збірної Ізраїлю Ереза Едельштейна другий раз за чверть брати тайм-аут. Однак це не дуже допомогло – на велику перерву команди пішли за рахунку 46:28.

Ще менше, аніж у другій чверті (12 очок), ізраїльтяни набрали після перерви – лише 11 очок за третю чверть. Українці за цей час накидали на 25 очок. Тож 71:39 перед фінальними десятьма хвилинами дещо розслабили наших баскетболістів. Однак перевагу вони так і не віддали. Остання чверть – єдина, яку виграли господарі турніру 17:25. Однак розгрому вони не уникнули 88:64.

Перемога вивела збірну України з 4 місця у 1/8 фіналу ЄвроБаскета-2017. Там «синьо-жовті» зіграють проти Словенії, яка виграла усі матчі у своїй групі. Матч відбудеться у суботу, 9 вересня, у Стамбулі.

збірна України, яка посіла 4 місце у своїй підгрупі, вже у Стамбулі гратиме проти Словенії, з якою підопічні Мурзіна перетиналися у минулорічній кваліфікації. Відзначимо, що словенці виграли групу «А» не зазнавши жодної поразки.