Збірна України з футболу впевнено перемогла Ізраїль

00:30, 15 серпня 2013

У товариській зустрічі з футбольною збірною Ізраїлю українці здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0. Наші хлопці впродовж двох таймів, не зважаючи на сильний дощ, впевнено контролювали гру та тиснули на гостей до кінця матчу. Це останній товариський матч перед кваліфікаційними поєдинками до ЧС-2014.

Футбол розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про Руслана Волчанського – старшого адміністратора збірної України, що пішов з життя кілька днів тому.

У Києві дощило, та це не завадило нашим футболістам у першому таймі показати активну гру. І на 29 хвилині після швидкої атаки та вдалої розпасовки Руслан Ротань зробив рахунок 1:0 на користь українців.

У другому таймі дощ посилився, на полі з’явились великі калюжі. Але наші футболісти впевнено контролювали м’яч та ще більше посилили тиск на ізраїльські ворота. На 71 хвилині Євген Селезньов у штрафному майданчику гостей отримав відмінну передачу від Єдмара і поклав м’яч у кут воріт. Рахунок став 2:0.

Нагадаємо, що збірна України зіграє тільки один матч на «Арені Львів».

6 вересня (кваліфікаційний матч ЧС-2014): Україна - Сан-Марино – м. Львів, стадіон «Арена Львів»;

10 вересня (кваліфікаційний матч ЧС-2014): Україна - Англія – м. Київ, стадіон НСК «Олімпійський»;

11 жовтня (кваліфікаційний матч ЧС-2014): Україна - Польща – м. Харків, стадіон «Металіст».

Додамо, що 6 червня у ключовому поєдинку відбору до ЧС-2014 збірна України розгромила команду Чорногорії з рахунком 4:0. Зараз наша команда перебуває на третьому місці в групі H, поступаючись Чорногорії та Англії. В активі українців одинадцять очок.