Збірна України з футзалу їде на Чемпіонат світу

20:13, 13 квітня 2016

Збірна України з футзалу «добила» збірну Словаччини у відбірковому етапі до чемпіонату світу з загальним рахунком 11-1. Останній матч в Одесі «синьо-жовті» перемогли з рахунком 5-1.

Збільшувати рахунок після розгрому 6-0 на виїзді почав Ігор Борсук. Наш захисник на восьмій хвилині скористався помилкою колег з команди суперника і «розстріляв» ворота гостей. Естафету «забити гола» перейняв Сергій Журба. Гравець харківського «Локомотива» відзначився двічі. Після голу з дальньої дистанції Сергій зі штрафного розписав третій м’яч у ворота збірної Словаччини.

У другому таймі з подачі воротаря на побачення з кіпером суперника виходив Петро Шотурма. Нагоди гравець збірної України не змарнував і влучно поцілив у дев’ятку. Тоді українці дозволили словакам забити гол престижу, і той же Шотурма красивим ударом вдотик поставив жирну крапку у відборі до мундіалю.

Раділи виходу на мундіаль у складі збірної і троє львівських «енергетиків» Михайло та Микола Грицина і Сергій Коваль.

Нагадаємо, Чемпіонат світу в Колумбії розпочнеться 10 вересня і триватиме до 2 жовтня. Європу на турнірі представлятиме сім збірних. Всього ж на чемпіонаті зіграють 24 національні команди.