Збірна України з хокею програла Казахстану на домашньому чемпіонаті світу

23:41, 26 квітня 2017

У четвертому турі чемпіонату світу з хокею в дивізіоні ІА, що триває у Києві, збірна України поступилась команді Казахстану з рахунком 4:2.

Гості виграли перший період з рахунком 2:0, однак українці зуміли відігратись у другому періоді - 0:2. У вирішальному періоді збірна Казахстану забила дві шайби і отримала перемогу - 4:2.

Ця поразка стала четвертою для української команди на домашньому мундіалі. Перед останнім туром чемпіонату збірна України достроково посіла останнє місце і вилетіла в дивізіон IB.

28 квітня українська команда проведе останній матч на чемпіонаті світу проти лідера групи - Південної Кореї.

Нагадаємо, напередодні збірна України мінімально програла Австрії у третьому турі світової першості в дивізіоні ІА.