Збірна України зайняла п'яте місце у жіночій естафеті чемпіонату світу

17:38, 11 березня 2016

Українські біатлоністки фінішували п'ятими у жіночій естафеті чемпіонату світу-2016 у норвезькому Холменколлені.

Українська збірна у складі Валентини Семеренко, Ірини Варвинець, Олени Підгрушної та Юлії Джими не змогла завоювати медалей у найбільш очікуваній гонці сезону, однак потрапила у квіткову церемонію.

На першому етапі Валентина Семеренко ідеально відпрацювала на двох вогневих рубежах і вийшла на фінальне коло зі стрільбища другою, однак естафету змогла передати лише на шостому місці.

На другому етапі за Україну бігла Ірина Варвинець, яка також без жодного додаткового патрону відпрацювала на вогневих рубежах, і зуміла передати естафету Олені Підгрушній на третьому місці.

Третій етап став найбільш невдалим для української жіночої збірної. Олена Підгрушна на стрільбі лежачи не зуміла закрити однієї мішені і вирушила на штрафне коло. На стрільбі стоячи біатлоністка відпрацювала ідеально і передала естафету сьомою.

На фінішному етапі за збірну України бігла Юлія Джима, яка допустила по одному промаху на двох вогневих рубежах, однак вже не могла змагатися із лідерками гонки.

Перемогу у жіночій естафеті чемпіонату світу-2016 святкувала збірна Норвегії. Срібло завоювала команда Франції, а бронзу - збірна Німеччини.