Збірна України зазнала третьої поразки поспіль на Євробаскеті-2015

11:00, 8 вересня 2015

У третьому матчі Євробаскету збірна України поступилась ще одному аутсайдеру групи D - команді Естонії, програвши з рахунком 71:78.

Як і в попередніх двох матчах, передає XSPORT, збірна України знову дозволила супернику заволодіти перевагою з перших хвилин. Однак під завісу першої десятихвилинки українцям вдалося-таки зробити у відповідь ривок. Джером Рендл за пару хвилин змусив суперників двічі сфолити і приніс українській збірній 9 очок, завершивши перший період - 15:14.

У другій чверті Рендл продовжував індивідуально тягнути українську збірну. Друга чверть також залишилася за підопічними Михайла Мурзіна, які за підсумками перших 20 хв зустрічі виграли підбирання і з кращим відсотком кидали з гри - 38:28.

Проте в третьому періоді збірна України розгубила свою перевагу. За 10 хв ігрового часу українська збірна набрала 6 очок, пропустила 22, допустивши при цьому 9 втрат. Жодну атаку наша команда не довела до якогось більш-менш осмисленого завершення, провалившись, як у захисті, так і в атаці. Естонія, тим часом, виграла першу чверть на турнірі.

Коли, здавалося б, українській збірній вдалося хоч якось налагодити гру в атаці, у команди Мурзіна з'явилася проблема з підбором. Естонці користуючись апатичною грою українських бігменів, забирали м'яч і доставляли його вільному гравцеві.

Збірна України так і не зуміла повернутися в гру після провалу в третьому періоді, поступившись Естонії в ключовому поєдинку турніру з рахунком 71:78.