Збірна України зіграла свій вирішальний матч Євровідбору проти австрійців

Євровідбір

22:01, 3 вересня 2012

Баскетбол європейського рівня у Львові. Збірна України приїхала до нашого міста, аби провести вирішальний поєдинок відбору до “Євробаскету-2013”.

Перемога над австрійцями гарантувала “синьо-жовтим” як мінімум друге, прохідне місце у своїй групі.

Першу чверть наші баскетболісти виграли з різницею у 5 очок. По перерві Україна продовжувала нарощувати відрив. У середині другої десятихвилинки виникли деякі негаразди з табло. Вимушена перерва пішла на користь гостям.

Австрійці знайшли ключі до оборони України. Господарі ж все рідше виходили на прості кидки. Як результат, за дві хвилини до кінця передостанньої чверті рахунок став рівним - 50:50.

Така потрібна перемога потрапила під загрозу. Але українці вчасно зібралися і за шаленої підтримки уболівальників вирвала важку, але заслужену перемогу - 68:57.

П'ятого вересня наша збірна на виїзді зіграє з Хорватами. Саме цей матч і визначить, хто посяде перше місце в нашій групі.