Україна зіграла внічию з Францією у відборі на чемпіонат світу з футболу

00:07, 25 березня 2021

Збірна України з футболу стартувала у відборі на чемпіонат світу 2022 року. В першому матчі наша команда зіграла проти чинних чемпіонів світу – збірної Франції на виїзді. Матч закінчився внічию 1:1.

Французам першим вдалося відкрити рахунок у матчі, коли на 19-й хвилині влучним ударом відзначився нападник Антуан Грізманн. Ще до цього господарі поля змарнували декілька моментів забити. НЕ забили вони і після цього.

Зрівняти рахунок на табло українці зуміли вже по перерві. Допоміг в цьому рикошет. Після удару Сергія Сидорчука м’яч пролетів поміж ніг захисника Пренселя Кімпембе. І саме від нього полетів у протилежний кут воріт, аніж кинувся голкіпер Уго Льоріс. Ще один захисник Рафаель Варан не встиг вибити м’яч, і той закотився у ворота.

До кінця матчу рахунок більше не змінився.

Франція – Україна 1:1
Голи: Грізманн, 19 – Кімпембе, 57 (авт)

Тепер на збірну Україну в березні очікує ще два матчі відбору на ЧС-2022 – проти Фінляндії (28 березня) та Казахстану (31 березня). Обидва матчі відбудуться в Києві на НСК «Олімпійський».

Окрім цих збірних, суперником України у відборі є ще збірна Боснії та Герцеговини. Пряму путівку на Мундіаль отримає лише переможець групи. Команда, яка посяде друге місце, буде грати матчі плей-офф.