Збірну України підтримувало синьо-жовте фанатське море

19:46, 15 червня 2015

Національна футбольна збірна у кваліфікаційному матчі Євро-2016 впоралась із командою Люксембургу із рахунком 3:0. Однак попри результат, "синьо-жовтим" перепало на горіхи від львівської публіки. Як цього разу приймали хлопців Фоменка у Львові бачили наші журналісти.

До матчу залишились лічені хвилини, однак традиційно далеко не всі вболівальники зайняли свої місця. До Арени Львів продовжують стікатися фанатські ріки. Стадіон затоплює «синьо-жовте» море.

Збірна у Львові — це завжди свято. Квитки на матч — двогодинна перепустка у світ, де немає буденних турбот. Фанати безапеляційно заявляють...

Фанати пам’ятають хет-трик Ярмоленка у першому матчі проти Люксембургу, тож жадають щонайменше три м’ячі від «синьо-жовтих» і цього разу. Однак перший тайм завершується всуху. Тож овації дістаються не футболістам, а українським військовим.

Після перерви українці помітно пожвавлюються. Павутину з воріт Люксембургу знімає Артем Кравець. Через вісім хвилин рахунок подвоює Денис Гармаш. А Євген Коноплянка не залишає гостям шансу зробити подарунок своєму тренерові на день народження.

Перемога підопічних Фоменка не залишає у серцях вболівальників жодного невдоволення командою.

Отож, фортуна знову усміхнулась «синьо-жовтим» на «Арені Львів». А наступне рандеву збірної України та Львова відбудеться менш ніж через три місяці.