Зевіна виборола чергове золото в останній день Кубка світу FINA

15:55, 10 листопада 2013

В останній день сьомого етапу Кубка світу FINA з плавання в Токіо українська спортсменка Дарина Зевіна завоювала золоту медаль. Про це повідомили у Федерації плавання України.

Зевіна фінішувала першою на дистанції 100 метрів на спині. Її результат – 56.87. Другою припливла олімпійська призерка австралійка Емілі Сібом, третьою − британка Елізабет Сіммондс.

Зевіна продовжить змагання на останньому, восьмому етапі міжнародного турніру, який проходитиме 13-14 листопада в Пекіні (Китай).

Напередодні українка виборола в Токіо золото та бронзу.

Додамо, що українка завоювала золото на п`ятому етапі Кубка світу FINA з плавання. На четвертому етапі Кубку світу FINA з плавання Зевіна завоювала бронзу. В останній день третього етапу Кубка світу FINA з плавання в Москві українська плавчиня завоювала третю золоту медаль. А в серпні Дарина Зевіна виграла золото на другому етапі Кубка світу FINA з плавання у Берліні та встановила новий рекорд Європи.