Жіноча футбольна збірна України обіграла «Львів’яночку» з непристойним рахунком

Цей спаринг – частина підготовка «синьо-жовтих» до поєдинку із Грецією у євровідборі

16:39, 3 червня 2016

Національна українська жіноча збірна з футболу розбила тренувальний табір у Львові. На головному стадіоні міста 7 червня наші дівчата прийматимуть команду Греції. Це буде передостанній поєдинок «синьо-жовтих» у відборі на Євро-2016.

Готуючись до матчу проти еллінок, підопічні Володимира Реви провели спаринг із друголіговою «Львів’яночкою». У першому таймі «синьо-жовті» відзначились двічі. Довести рахунок до розгромного завадила надійна гра голкіпера «Львів’яночки».

Однак після перерви збірниць було не зупинити. Піймавши кураж, національна дружина розгромила своїх менш досвідчених візаві, не залишивши їм шансу навіть на гол престижу — 11:0.

Однак форвард збірної Тетяна Романенко зазначила: «Це дуже бойова команда, дівчата були добре налаштованими. Проте, думаю, тренер сказав їм коректно до нас ставитися. Бо в нас попереду важлива гра. Кожного суперника треба поважати, команда була хорошою».

Наставник національної дружини Володимир Рева розповів: «Ми відпрацьовували технічні моменти гри в нападі і стримування контратак. Головне: правильні переміщення і взаємодія. Вони були конструктивними. Бажано, щоб їх перенесли на гру з командою Греції».

Зараз українки на другій сходинці свого квінтету після збірної Франції. Пряму путівку у фінал отримають лише команди, які будуть у топі. Та шість збірних, які посядуть другі місця з найкращими показниками. Ще дві країни, що фінішують другими, зіграють між собою у стикових матчах за останню перепустку. У фіналі до команд приєднаються ще й Нідерланди, які є господарями завершальної частини турніру.