Жіноча збірна України програла Англії

Україна програла Англії

15:40, 20 червня 2014

Нерви попсували, але очок не здобули. Жіноча збірна України зазнала дуже гідної поразки від флагмана світового футболу — команди Англії. Синьо-жовті зупинились за крок від справжньої сенсації.

Без підтримки у матчі проти зіркових британок українки не залишились. Львів'яни гаряче женуть своїх вперед. До такої атмосфери більше звикли гості. Тому ще за перші 15 хвилин Стоуні та Алуко шокують господарок. Справжня гра розпочинається з рахунку 0:2.

Не знаю як футболістки, а фани точно рук не опустили. Як можуть, заводять наших дівчат. З особливим задоволенням цитують екс-міністра Дещицю.

Та й підводити таку публіку просто негоже. Українки переборюють страх та раз за разом загрожують воротам англійок. Як не дивно, здебільшого зі стандартів.

Вже по перерві з чергового корнера та під безсмертний гімн українських ультрасів, Овдійчук заштовхує м'яча у ворота.

Інтрига знову жива. Наші атакують, вболівальники традиційно заводять Ще не вмерла України...

Англія вистояла і хоча й пропустила перший гол у відборі, але тепер остаточно забезпечила собі путівку на канадський Мундіаль-2015.

Україна продовжує боротьбу за друге місце в групі та право подальшої участі в раунді плей-оф. У вересні два ключові поєдинки проти Туреччини та прямого конкурента Вельсу наші дівчата зіграють на Арені-Львів.