Жіноча збірна України розгромила баскетболісток з Німеччини

10:13, 18 червня 2014

Жіноча національна збірна України зіграла четвертий поєдинок кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року, повідомояє офіційний сайт ФБУ.

Для німецької збірної це був останній шанс пробитися на чемпіонат Європи. Німкені захопили ініціативу й стали нарощувати перевагу: майже без промаху кидали здалеку, переважали у 9 очок протягом майже усієї чверті, яка й завершилася з рахунком 17:26.

А ось у другій десятихвилинці на майданчику вже повністю домінували українки, які виграли чверть – 24:6,

За 6 хвилин третьої чверті Олександра Курасова здобула для України 15 очок, 8 пунктів у цій десятихвилинці принесла команді Аліна Ягупова, і наша збірна перед останньою перервою в матчі була більш, ніж переконливо попереду – 70:46.

Зрештою, Курасова завершила гру з 19 очками, здобутим за 17 хвилин, Ягупова набрала 20 очок.

Збірна України з чотирма перемогами в чотирьох матчах нині очолює групу D, тож у наступних двох поєдинках з командою Чорногорії змагатиметься за перше місце в групі.