Жіноча збірна України розгромила Чорногорію на «Арені Львів»

23:06, 14 червня 2014

Національна жіноча збірна України з футболу блискуче відіграла свій черговий матч відбору ЧС-2015 проти команди Чорногорії.

Українки здобули переконливу перемогу з рахунком 7:0, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Українська збірна відкрила рахунок на 31-й хвилині, коли Віра Дятел влучно пробила повз голкіпера після пасу Ольги Бойченко, а ще за дві хвилини Оксана Яковишин, вистрибнувши вище за всіх, головою замкнула навіс Людмили Пекур зі штрафного.

Другий тайм українська збірна розпочала ще активніше, і на 50-й хвилині Дятел змогла оформити дубль. Підопічні Анатолія Куцева  на цьому спинятися не збиралися і незабаром свої прізвища на табло засвітили Апанащенко та Бойченко.

Гості не могли створити бодай одну небезпечну атаку, але відзначитись їм вдалося. Хоча й у власні ворота. Простріл від Юлії Корнієвець на 76-й хвилині виявився ідеальною передачею для Йовани Мркич, яка закинула м’яч "за комірець" власному голкіперу.

А на завершення Ольга Овдійчук чудовою передачею знайшла Тетяну Романенко, і та впевнено пробила під воротарем.

Наступний матч українські футболістки теж проведуть на «Арені Львів». У четвер, 19 червня, збірна України зустрінеться на полі зі збірною Англії. Початок матчу о 18.00. Також пряму трансляцію матчу можна подивитись на «ТРК Львів».