Жіноча збірна України втратила шанс потрапити на Євро-2017

13:19, 16 вересня 2016

Національна жіноча збірна України у вирішальному матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2017 поступилася основному конкурентові у боротьбі за другу сходинку в турнірній таблиці групи – збірній Румунії.

Матч, який відбувся 15 вересня у румунському місті Клуж-Напока, завершився рахунком 2:1, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Результат матчу вирішився вже у перші хвилини зустрічі. На 4 хв румунські футболістки відкрили рахунок, а вже на 8 хв отримали відповідь від збірної України - гол забила Ольга Овдійчук. Однак через кілька хвилин румунська збірна реалізувала другий гол і до звершення зустрічі рахунок залишався незмінним.

У підсумку прикра поразка - 1:2, яка позбавила збірну Україну всіх шансів на вихід до фінальної частини Євро-2017.