Жіноча збірна України з футболу не втримала перемоги у двобої з румунками

15:20, 23 жовтня 2015

Жіноча збірна України розписала нічию із румунками у матчі відбору на Євро-2017.

Початок поєдинку на «Арені Львів» видався невиразним. «Синьо-жовтим» аж ніяк не вдавалось показати норов господарів поля. На 12-ій хвилині Войку використала провал в обороні українок та зняла павутину із воріт Ірини Зварич. 0:1 — Румунія виходить уперед.

У перерві наші дівчата, схоже, говорять «по-чоловічому» і це дає результат. Ія Андрущак влучним дальнім ударом зрівнює рахунок. А через кілька хвилин львівську публіку тішить Тетяна Романенко, замкнувши передачу Тетяни Козиренко.

Хоча в чаші було лише кілька тисяч вболівальників, вони створювали дуже теплу атмосферу підтримки.

Однак, довго не тішились ні фани, ні підопічні Володимира Реви. На останніх хвилинах Джурджу перекинула м’яча через нашого голкіпера.

Форвард української збірної Тетяна Козиренко зізналась : «Це моя перша гра. Думаю, розгубилась і не зробила того, що мала би».

А от для румунок ця нічия все одно що перемога. Опонентам України,здається, самим було важко повірити у свій успіх. Їхній наставник Мірел Албон зазначив : «Оскільки збірна України – значно досвідченіша команда, ніж ми, то можна нічийний результат прирівняти до нашої перемоги. Адже ми грали проти дуже сильного супротивника».

А 27 жовтня українок проекзаменують суперники із Франції.