Жіноча збірна України з футболу зустрілася з командою з Фінляндії

Україна-Фінляндія

21:00, 5 серпня 2013

Жіноча збірна України провела іще одну гру на “Арені-Львів”. У другому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи з футболу серед дівчат, віком до 17 років, наші дівчата зустрічались із командою з Фінляндії.

Перший тайм продемонстрував на полі впевнений захист української команди. Дівчата не пропустили жодного м’яча. Проте, по перерві ситуація кардинально змінилася. 15-хвилинний відпочинок радше розслабив українок і перший м’яч таки залітає у наші ворота. Розчарованих дівчат з усіх сил підтримують трибуни.

Чи то фани були не впевненими, чи наші футболістки їх не почули - проте другий м’яч знову у наших воротах. Фінки радіють, наші намагаються взяти себе в руки. Погіршує ситуацію і можливість замін на полі.

Та й команда-суперника - це вже не новачки на полі. Жіноча збірна Фінляндії вже зіграна команда, натомість нашу зібрали лише у травні. Досвід та впевненість гостей на полі знову даються взнаки і третій м’яч у наших воротах віддаляє збірну України від перемоги іще більше.

Останні хвилини матчу жіночої збірної України проти збірної Фінляндії не стали несподіванкою. Українки розчаровані, гості - святкують перемогу.

А останній матч дівоча збірна України проведе зі збірною Словаччини. Гра відбудеться вже у середу о 17:00 на “Арені-Львів”.