Жіноча збірна України з волейболу виграла всі шість матчів на груповому раунді Євроліги

08:15, 26 червня 2017

У Нанті (Франція), у неділю, 25 червня, завершився груповий етап волейбольної Євроліги, де жіноча збірна України здобула шосту перемогу поспіль, обігравши команду Франції. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч завершився з рахунком 3:1. Українки впевнено почали гри виграли першу партію за 22 хвилини - 25:13. Надалі наша команда втратила нитки гри і програла другий сет - 18:25, але зуміла зібратися і наступні дві партії виграла з однаковим рахунком 25:14.

Найрезультативнішим гравцем у складі збірної України стала Надія Кодола, на рахунку якої 20 очок (11 брейків).

Таким чином, як інформує УНІАН, українська команда виграла шість матчів - по два у кожного суперника, в групі, Франції, Чорногорії та Грузії.

Півфінал жіночої волейбольної Євроліги буде складатися з двох матчів і пройде 28 червня і 2 липня.