Жіноча збірна України залишилась без медалей на чемпіонаті світу з біатлону

14:48, 13 березня 2016

Українські біатлоністки, які перед стартом чемпіонату світу-2016 у норвезькому Холменколлені вважались одними із фавориток змагань, завершили турнір без медалей.

В останній гонці чемпіонату світу, у мас-старті, жодна із представниць збірної України не змогла потрапити навіть у топ-10.

Найкращим результатом серед українських біатлоністок у цій гонці може похвалитись Ірина Варвинець, яка з одним промахом фінішувала 16-ою. Потім йде Олена Підгрушна, яка допустила два промахи і посіла 18 місце. Юлія Джима та Валентина Семеренко зробили по три промахи і зайняли 25 і 26 місця відповідно.

Перемогу у мас-старті святкувала француженка Марі Дорен Абер, яка пройшла усі чотири вогневі рубежі без промахів. Срібло гонки завоювала німкеня Лаура Дальмаєр, а бронзу - фінська біатлоністка Кайса Макарайнен.

Лідер загального заліку, чеська спортсменка Габріела Соукалова прийшла до фінішу лише четвертою.

Нагадаємо, що найкращий результат серед українок у всіх гонках чемпіонату світу-2016 у Холменколлені продемонструвала Олена Підгрушна, яка посіла 5 місце у гонці переслідування. Також у жіночій естафеті, в якій українки вважались фаворитками, збірна України була лише п'ятою.