Жіноча збірна України здобула бронзу на Чемпіонаті світу з біатлону

14:25, 20 лютого 2021

Збірна України здобула першу нагороду на Чемпіонаті світу з біатлону. У жіночій естафеті Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дарія Блашко та Олена Підгрушна вибороли бронзові нагороди.

З самого початку гонки українки трималися в когорті лідерок і постійно вели боротьбу за перемогу. Двічі наша команда була першою під час гонки, але втримати перевагу не зуміла.

На першому етапі бігла Анастасія Меркушина, яка використала один додатковий патрон і передала естафету на четвертій позиції, поступаючись лідерці на 21,6 секунд. Юлія Джима використала два додаткові патрони і передала естафету вже третьою, хоча відставання від лідерки гонки збільшилося до 25,4 секунд.

Дарія Блашко на третьому етапі використала один додатковий патрон і передала естафету з четвертої позиції, скоротивши відставання від лідерки на дві секунди. Олена Підгрушна на заключному етапі використала два додаткові патрони. Поступившись у кінці німкені, вона фінішувала на третьому місці.

Загалом боротьба на фініші була запеклою – перші три місця фінішували з різницею в 10 секунд. Перемогу здобула збірна Норвегії. Водночас українки показали найкращий час стрільби серед усіх команд, а Олена Підгрушна була найшвидшою на своєму етапі.