Жіночі збірні з футзалу України та Італії розійшлися миром

16:07, 27 листопада 2015

У Львові вперше гостюють жіночі футзальні збірні України та Італії. У дебютному спарингу команди не виявили сильнішого.

Перший тайм завершився «всуху»: жодній із команд не вдалося відкрити рахунок. Дівчата лише створювали напівмоменти.

Капітан українок Юлія Тітова поділилась враженнями від першої двадцятихвилинки: «Ми не знали цієї команди. Вперше граємо зі збірною Італії. Нам треба було придивитись, що це за суперник».

Та після перерви гості із Середземномор’я почали діяти значно агресивніше, активно пресингували господинь. Влучним пострілом у дальній кут Вілла вивела свою команду вперед. Та це пішло «синьо-жовтим» на користь: розізлило та активізувало підопічних Володимира Колока. Після передачі Тітової на ударну позицію вийшла Форсюк і відновила статус-кво.

Італія знову вирвалася вперед після голу Помпоселлі. Однак останнє слово все ж за нашими футзалістками. Тендітна капітан українок у падінні переправила м’яч у сітку. 2:2 — остаточний рахунок поєдинку.

Гравець «синьо-жовтих» Юлія Форсюк розповіла: «Італійки дуже наглі, дуже вперті. Борються до останнього. Думаю, в майбутньому вони можуть стати однією із топ-команд світу».

Гравець суперниць Аріана Помпоселлі заявила: «У другому таймі обидві команди грали непогано. Однак ми все-таки виглядали краще».

У суботу, 28 листопада збірні проведуть ще один спаринг. Він стартує о 15:00.