Жовківчанин став чемпіоном Європи з авіамодельного спорту

19:28, 13 вересня 2015

Кубок чемпіона Європи з авіамодельного спорту в особистому заліку завоював жовківчанин Андрій Умріхін, повідомляє прес-служба ГУМВС України у Луганській області.

Чемпіонат Європи з авіамодельного спорту відбувся в болгарському місті Пазарджик. У змаганнях брали участь спортсмени з 24 країн, включаючи Україну, Англію, Німеччину, Францію, Іспанію, Швецію, Фінляндію та ін.

Андрій - боєць батальйону патрульної служби міліції особливого призначення ГУМВС України у Луганській області «Луганськ-1». Працював викладачем, та після початку війни на сході став волонтером, возив допомогу бійцям - добровольцям. Минулого літа відкрив у Львові школу підготовки, де навчаються керувати безпілотними апаратами бійці з батальйонів «Азов», «Донбас», «Дніпро» та ін. Потім і сам вступає до батальйону «Луганськ-1».

«Авіамодельним спортом, - розповідає Андрій, - я почав займатися з 6-річного віку. Привів мене в спорт мій старший брат. У 1977 році я вперше став чемпіоном Львівської області з авіамодельного спорту (кордові моделі, повітряний бій)».

Андрій Умріхін є багаторазовим чемпіоном України, володарем різних кубків світу, чемпіоном Європи та світу в командному заліку, чемпіоном Європи та світу в особистому заліку.

Завдяки Андрію Умріхіну та його спортивному досвіду на базі батальйону «Луганськ-1» було створено групу аеророзвідки.