Журналісти зловили заступника міністра МВС Сергія Чеботаря на брехні про будинок

12:53, 5 травня 2015

Журналісти телевізійного проекту «Наші гроші» на телеканалі ZIK оприлюднили документи, які свідчать, що земля під маєтком у селі Лісники біля Києва офіційно записана на Оксану Сергіївну Чеботар – доньку заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

Нагадаємо, 28 квітня, біля цього будинку в селі Лісники, який за твердженням журналістів належить заступнику міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю, невідомі напали на знімальну групу проекту «Наші гроші». Нападники побили оператора, розтрощили техніку та втекли з місця інциденту.

«Будинок заступника міністра побудовано у заповідній зоні. Зйомки проводилися під час підготовки сюжету про кількох високопосадовців із МВС. На відео видно, як охорона напала один раз. Потім вони повернулися на своєму білому «Фольксвагені транспортер-1123», розтрощили камеру, забрали її, побили оператора, вирвали реєстратор (уже з іншою карткою) та зникли. Під час зйомок на територію вілли заїжджала біла «Камрі» дружини Чеботаря із номерами 5555. Після нападу вона також поїхала геть», – розповідав керівник проекту Денис Бігус.

Після розголосу інформації про напад заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар на офіційному сайті МВС заявив, що не має нерухомості у Лісниках, а журналісти  мають бажання дискредитувати команду міністерства, що взяла жорсткий курс на боротьбу з корупціонерами.

«Обурений інформаційними провокаціями проти мене та моєї родини! Припиніть брехати та маніпулювати! Розумію бажання негідників дискредитувати команду міністерства, що взяла жорсткий курс на боротьбу з корупціонерами. Розумію, що заважаємо Льовочкіну та компанії, куплених і обслуговуючих їх політиків. Але майте ж совість!» - заявив Сергій Чеботар. 

Натомість журналісти оприлюднили інформацію із офіційного державного реєстру нерухомості, згідно з якою земля під маєтком у селі Лісники записана на Оксану Сергіївну Чеботар. 

За фактом нападу на журналістів проекту порушено дві кримінальні справи – за статтею 186 частиною 2 («Грабіж, поєднаний з насильством», через викрадення у журналістів відеокамери та відеореєстратора), а також за статтею 171 частиною 1 («Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів»).