Зі Львова стартує карпатський веломарафон, учасники якого подолають 1200 км за 90 годин

31 липня

У Львові на пл. Ринок опівночі у четвер, 2 серпня, розпочнеться IV веломарафон Львів-Карпати-Львів, маршрут якого уперше проходитиме гірськими територіями трьох країн: України, Польщі та Словаччини.

«Марафонці подолають більше 20 гірських перевалів на території трьох країн. Це – найскладніший маршрут за всю історію наших марафонів на відстані 1000 км та 1200 км, які учасники мають проїхати за 75 та 90 годин відповідно, відмічаючись у контрольних пунктах у час їх роботи. У цих пунктах велосипедисти зможуть за потреби перепочити, уночі – поспати», – розповіла ZAXID.NET менеджерка Lviv Bicycle Club Тетяна Лічман.

За її словами, половина маршруту прокладена якісними дорогами, ще 30% – шляхами у задовільному стані, решта – по бездоріжжю. При цьому загальний набір висоти на маршруті перевищуватиме набір на престижному французькому веломарафоні Париж-Брест-Париж. Із України у Польщу учасники заїзду виїжджатимуть через Шегині, а повертатимуться зі Словаччини – через Малий Березний. Завершиться веломарафон 5 серпня у Львові.

Для участі у марафоні зареєструвалося близько 50 велосипедистів. Більшість – зі Львова та інших міст України, кілька учасників приїдуть із Німеччини та Фінляндії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона
Головні новини Львова за 19 листопада
У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів
«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів
Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тис. грн
У львівському «вікні життя» залишили місячну дівчинку
У Кабінеті міністрів розповіли про етапи монетизації субсидій 2019 року
На Закарпатті протестувальники перекрили трасу Київ–Чоп
Вселенський Патріархат невдовзі затвердить дату проведення Об’єднавчого собору в Україні