З’явилося відео з камери спостереження, на якому видно, як один із підозрюваних накинувся на народного депутата Мустафу Найєма. Це відео ввечері у четвер, 26 липня, оприлюднила «Українська правда».
На ньому видно, як чоловік у червоній сорочці підійшов до колони і зупинився біля неї.
Повз нього пробіг інший чоловік, який одночасно говорив по телефону. За останнім біг Мустафа Найєм, намагаючись його наздогнати.
Відео Української правди
Далі вже видно, як чоловік в сорочці біжить за нардепом. Вони вибігли на дорогу і чоловік у сорочці накинувся на нього і між ними почалася сутичка. Далі обидва впали на дорогу, чоловік у сорочці підвівся і почав тікати.
Після цього Мустафа Найєм вже побіг за чоловіком у сорочці. Вони зникли з поля зору камери спостереження.
Водночас другий чоловік, за яким спочатку біг нардеп, певний час спостерігав за сутичкою і потім також втік.
Видання пише, що чоловік у сорочці схожий на одного із підозрюваних у побитті нардепа - Умолта Темербулатова. З усіх фігурантів, зафіксованих на попередніх оприлюднених відео, лише Темербулатов був одягнутий у червону сорочку. Йому інкримінують хуліганство.
Другий чоловік, за яким спочатку біг нардеп, схожий на Магомеда-Аміна Саітова, після нападу на Найєма він втік до Азербайджану.
Цікаво, що сьогодні суд пом‘якшив запобіжний захід на особисте зобов‘язання ще одному підозрюваному у побитті нардепа - Умолту Темербулатову. Про це повідомив юрист, брат нардепа Масі Найєм.
Як інформував ZAXID.NET, 30 квітня у центрі Києва народного депутата від БПП Мустафу Найєма побили після конфлікту на дорозі. Депутата з травмами доставили у відділення швидкої допомоги та прооперували.
Для розшуку нападників було введено план «Перехоплення», трьох підозрюваних у нападі затримали. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді домашнього арешту: двом – нічний, третьому – цілодобовий з носінням електронного браслета.
Четвертого нападника Магомеда-Аміна Саітова, який через три години після побиття вилетів у Баку, оголосили в розшук. Пізніше чоловіка затримали в Азербайджані, однак згодом суд його відпустив.
Зрештою, 25 липня стало відомо про те, що Азейрбаджан відмовив Україні в екстрадиції Магомеда-Аміна Саітова.