«Зоря» забиває чотири м'ячі і вилітає з Ліги Європи

22:55, 28 серпня 2014

Луганська «Зоря» не вистояла у феєричному матчі Ліги Європи, поступившись голландському «Феєноорду» з рахунком 4:3.

Луганчани пропустили гол вже на 18 хвилині - через помилку в обороні гол вдалося забити те Вреде. Потім менш ніж за десять хвилин голландці подвоїли рахунок - Схакен зумів провести другий гол у ворота Каменюки - 2:0. До закінчення першого тайму гра дещо заспокоїлася.

Другу половину зустрічі гравці «Зорі» розпочали з голу, щоправда, у власні ворота. Білий намагався вибити м'яч на кутовий, однак необережно закинув у власні ворота - 3:0.

А далі почалося щось неймовірне - у наступні 25 хвилин «Зоря» зуміла забити три голи у ворота роттердамського «Феєноорда». Двічі ворота голландців вразив Малиновський, а також за автогол реабілітувався Білий.

«Зорі» потрібно було протриматися до завершення матчу і путівка у груповий раунд Ліги Європи була б у кишені луганчан, адже за результатами першого матчу суперники розійшлися з рахунком 1:1. Однак вже у компенсований час «Феєноорд» забиває переможний гол, яий ставить крапку у єврокубковій історії «Зорі» - 4:3.