«Зоря» здобуває другу перемогу у Лізі Європи

09:49, 25 липня 2014

Луганська «Зоря» зуміла вдруге обіграти команду із Албанії «Лачі», перемігши з рахунком 2:1. Таким чином луганчани пройшли до третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якому зустрінуться із норвезьким «Мольде».

У першому таймі українці виглядали набагато впевненіше, хоча й змарнували одразу кілька гольових моментів. А вже у другому таймі головний тренер Юрій Вернидуб випустив на поле лідерів команди, що одразу дало результат на табло: на 74 хвилині Любенович подав із кутового, а Ігнатьєвич головою пробив під поперечину.

Гостям вдалося забити, коли «Зоря» дещо розслабилася в обороні і пропустила контратаку. На 85 хаилині рахунок зрівняв Німані, реалізувавши чи не єдиний удар у створ воріт луганчан. «Зоря» одразу ж відповіла атакою і вже за 2 хвилини знову здобула перевагу - відзначився Будківський.

Наступний матч «Зорі» із норвезьким «Мольде» відбудеться вже за тиждень у Києві на стадіоні «Оболонь Арена».