Звільнення міліціонерів відбуваються непрозоро, - експерти

11:05, 31 жовтня 2012

Управління МВС не поширюють належним чином інформацію про те, з якої причини звільняють тих чи інших працівників міліції, заявив 31 жовтня під час брифінгу адвокат Олег Мицик.

Так, Олег Мицик зазначив, що працівників міліції переважно звільняють одразу після того, як виявляється їхня причетність до того чи іншого порушення, не чекаючи на відповідне рішення суду. «Не існує заборони звільняти працівника міліції до того, як буде рішення суду», - наголосив адвокат.

За його словами, порушення закону завжди супроводжуються іншими порушеннями, зокрема – дисциплінарними, які й стають підставою для звільнення. Також Олег Мицик вказав на те, що після того, як виявлена причетність працівника міліції до порушення закону, він може «не пройти переатестації», не здавши навіть тих чи інших фізичних нормативів.

Окрім того, адвокат зазначив, що статистики порушень закону працівниками міліції і відповідних звільнень практично не існує, що унеможливлює додаткові уточнюючі запитання. До того ж, за його словами, управління міліції різними способами уникають відповідей на інформаційні запити, що стосуються цієї проблеми.

Водночас Олег Мицик наголосив, що йдеться про суспільно важливу інформацію, оскільки роботу правоохоронців оплачують платники податків.

Як інформував ZAXID.NET, 27 вересня у м. Червоноград Львівської області звільнено двох міліціонерів за дискредитацію звання працівника міліції.

Нагадаємо також, що за перше півріччя 2012 року на Львівщині до дисциплінарної відповідальностіпритягнуто 77 працівників податкової служби.