«1+1» екранізує роман Василя Шкляра «Чорний ворон»

КультураЮлія Поліковська, 6 лютого 201619476
«1+1» екранізує роман Василя Шкляра «Чорний ворон»
Презентація роману «Чорний ворон»

Телеканал «1+1» зніматиме серіал за відомим романом Василя Шкляра «Чорний ворон». Про це повідомив генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко, поінформував УНІАН.

«Ми нещодавно підписали угоду з відомим українським автором Василем Шклярем про екранізацію його відомого твору «Чорний ворон». Ми можемо про це говорити. Це буде не лише фільм. Це буде 4-серійна історія», − сказав Ткаченко.

Гендиректор «1+1 медіа» зазначив, що українське телебачення зараз потребує нових українських образів.

«Ми говоримо якраз про створення нових образів для України, яких потребує новий час і ця війна», − зазначив Ткаченко.

Він додав, що нещодавно у «1+1 медіа» завершили роботу над чотирисерійним проектом «Століття Якова», створеним за бестселером Володимира Лиса.

«Він досить контраверсійний. Буде багато дискусій з приводу образів бійців УПА, НКВД і т.д.», − зазначив Ткаченко.

Нагадаємо, ідея екранізувати «Чорний ворон» існує давно. Василь Шкляр ще у 2012 році повідомляв про збір коштів для цього.

Згадуваний роман під назвою «Чорний ворон» вийшов наприкінці 2009 року у видавництві «Ярославів Вал» і майже одночасно під назвою «Залишенець» − у видавництві «Клуб сімейного дозвілля». У 2011 році його тираж сягнув 47 тис. екземплярів.

Роман відтворює одну із сторінок української історії − боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. В його основу покладено історичні документи, зокрема, з розсекречених архівів КДБ. Робота над романом тривала майже 13 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук