1500 пластунів зберуться у Львові на фестивалі

Культура24 лютого 20110

26-27 лютого у Львові в межах фестивалю «День пластуна» зберуться близько 1500 пластунів з цілої України. Вони будуть змагатися між собою у мистецьких конкурсах, розповідати про власні пригоди й проведуть показ мод.

Про це 24 лютого на прес-конференції повідомив голова оргкомітету фестивалю «День пластуна» Ярема Дух.

Протягом двох днів пластуни віком 11-18 років будуть змагатися у театральному, інтелектуальному, фото- та відеоконкурсах, а також у кібер-турнірі. У театральному фотоконкурсі «Євротур» молодь показуватиме аматорські вистави про те, як вони собі уявляють побут різних країн світу.

Окрім того, наймолодші пластуни-новаки, віком 6-10 років, в межах власного «Року екології» проведуть Fashion Day. Маленькі моделі демонструватимуть одяг із колекції, що створена самими ж дітьми із екологічних матеріалів.

«Пласту цього року виповнюється 99 років і ми постійно шукаємо щось нове, щоб залишатися цікавими для молоді. Тому цього року, поміж іншого, ми проводимо комп’ютерний кібер-турнір, який вже зацікавив близько 80 учасників», - розповів у коментарі кореспонденту ZAXID.NET Ярема Дух.

Нагадаємо, мистецький фестиваль «День пластуна» відбудеться цими вихідними у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук