2 440 першокласників йдуть сьогодні в луцькі школи
У цьому навчальному році у перший клас луцькі школи планують набрати 2 440 учнів, що майже на 240 більше, ніж у минулому році. Про це ZAXID.NET розповів начальник міського управління освіти Сергій Калуш.
Щодо обласних показників, то ймовірний набір першокласників на Волині становить 11,7 тисячі учнів, що на 200 більше за минулорічний показник. Всього в області передбачений контингент у 133,4 тисячі школярів, що на півтори тисячі учнів менше від попереднього року.
За словами Сергія Калуша, у цьому навчальному році буде продовжена робота щодо розвитку системи незалежного зовнішнього тестування. У 2009 році передбачене тестування з української мови та літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії, географії, однієї з іноземних мов (за вибором) - англійської, німецької, французької, іспанської. Він також повідомив, що кожному зареєстрованому учаснику зовнішнього оцінювання надається право складати тести не більше як із п’яти навчальних дисциплін, а тестування з української мови та літератури є обов’язковим для всіх випускників, які бажають у подальшому навчатися у вищих навчальних закладах.